Конкурс на заміщення вакантних посад Відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Копичинецької міської ради

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Копичинецької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – спеціаліста І категорії відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Копичинецької міської ради.

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають наступні документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копію документів про освіту (відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста);
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік,  у порядку, визначеному Законом  України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • заяву про надання згоди на збір та обробку особистих персональних даних тощо.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення.

За інформацією про умови конкурсу, вимоги до кандидатів, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці звертатися за адресою: Тернопільська обл., Гусятинський р-н., м. Копичинці, вул. 22 Січня, 29, 2 поверх, тел.: 4-14-08, 4-16-72.

НАКАЗ про оголошення вакантних посад посадових осіб

Умови про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади спеціаліста І категорії відділу освіти, культури, сім'ї, ммолоді та спорту Копичинецької міської ради (3 штатних одиниць)