Тернопільська область, Чортківський район

Копичинецька міська територіальна виборча комісія

Постановою Центральної виборчої комісії № 172 від 10 серпня 2020 року утворено Копичинецьку міську територіальну виборчу комісію Чортківського району Тернопільської області для підготовки та проведення перших місцевих виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

До складу комісії включено 18 членів комісії.

Адреса комісії: вул. Т. Г. Шевченка, 13 (будинок культури), м. Копичинці, Гусятинський район, Тернопільська область, індекс – 48260. Адреса електронної пошти: ktvk167@ukr.net

Телефони: (03557) 4-18-030978319011

05 вересня 2020 року розпочато виборчий процес.

Відповідно до календарного плану 05 вересня 2020 року на засіданні Копичинецької міської територіальної виборчої комісії у межах Копичинецької об’єднаної громади утворено 3 (три) територіальні виборчі округи. Нумерація, межі територіальних виборчих округів та орієнтовна кількість виборців прийнята постановою Копичинецької міської територіальної виборчої комісії від 05 вересня 2020 року № 04. Постанова додається закріпленим документом (п04ф11).

07 вересня 2020 року Копичинецькою міською територіальною комісією Чортківського району Тернопільської області відкрито спеціальний рахунок для внесення застави. Більш детальні відомості про рахунок наведені в документі п04ф09_11, що додається.

Відомості про місце знаходження територіальних виборчих комісій

Про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Копичинецької міської ради 25 жовтня 2020 року