Заступники

ТОКАР ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Копичинецької міської ради.

Загальні дані:

місце народження: смт. Гусятин Гусятинського району Тернопільської області,

громадянство – Україна,

рік народження - 1993,

сімейний стан – заміжня.

Освіта:

2000 – 2009 рр. – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Гусятин,

2009 - 2013 рр. – юридичний факультет Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола м.Тернопіль (диплом молодшого спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Правознавство»),

2013-2015 рр. - юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича м.Чернівці (диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Правознавство»),

2015-2017 рр. - юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича м.Чернівці (диплом магістра з відзнакою, кафедра публічного права).

Досвід роботи:

2013-2014 рр. – юрисконсульт БК відділу культури і туризму Гусятинської районної державної адміністрації;

2014-2015 рр. - помічник народного депутата України на громадських засадах;

2015 р. - юрист приватного підприємства;

2015-2019 рр. – секретар Копичинецької міської ради, депутат 7-ого скликання Копичинецької міської ради, член виконавчого комітету Копичинецької міської ради;

2019 р. – по даний час - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Копичинецької міської ради.

Одна із пріоритетних цитат: «Якщо хочете підкорити собі інших, розпочніть із себе» (Люк де Клап’є де Вовенарг).

Фик Андрій Ярославович, народився 08 лютого 1991 року в селі Яблунів Гусятинського району Тернопільської області.

Українець, громадянин України.

З 1997 року по 2008 рік навчався в  Яблунівській загальноосвітній школі   І-ІІІ ступенів Гусятинського району Тернопільської області, де здобув повну загальну середню освіту.

Після закінчення школи навчався у Львівському державному університеті внутрішніх справ на юридичному факультеті за спеціальністю «Правознавство» та отримав диплом бакалавра у 2012 році.

З 2012 року по 2013 рік навчався в Інституті післядипломної освіти та до університетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Правознавство» та отримав диплом спеціаліста у 2013 році.

З 2018 року по даний час навчаюсь у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за напрямом «Публічне управління та адміністрування».

З серпня 2012 року по січень 2014 року призначений на посаду провідного спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Гусятинського районного управління юстиції.

З січня 2014 року по липень 2015 року працював державним виконавцем відділу державної виконавчої служби Гусятинського районного управління юстиції.

З листопада 2015 року по січень 2019 року обраний на посаду голови Яблунівської сільської ради Гусятинського району Тернопільської області.

У січні 2019 року призначений на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Копичинецької міської ради.

Безпартійний.

Склад сім’ї :

Дружина – Фик Ольга Богданівна.

Син – Фик Олександр Андрійович.

Син – Фик Максим Андрійович.