ОГОЛОШЕННЯ

Копичинецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - начальника відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Копичинецької міської ради.

Детальний план громадське слухання

Копичинецька міська рада інформує, що до 08 жовтня 2020 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів з розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ( магазину )в м. Копичинці Гусятинського району Тернопільської області .

15:41 07.09.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги підприємців, що здійснюють комерційну діяльність на території Копичинецької міської об’єднаної територіальної громади.

17:51 06.11.2019

Прес-анонс

Фінансовий портал Maanimo анонсує соціальний проект «Все про субсидії: постав питання – отримай відповідь». Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян. Саме тому Фінансовий портал Maanimo створив спеціальну сторінку «Як розрахувати субсидію», на якій зібрана найактуальніша та максимально повна інформація про оформлення субсидії в України. Крім того, враховуючи попит на консультації з цього питання, ми створили систему зворотного зв’язку з працівниками редакції, який в коментарях під статтею регулярно надає детальну консультацію з кожного конкретного випадку. Кожна ситуація в кожній родини абсолютно унікальна, тому для оформлювача субсидії особливо важливий індивідуальний підхід саме до його обставин. Враховуючи високу завантаженість органів державної влади та постачальників комунальних послуг перед стартом опалювального сезону, можливість отримати додаткову інформацію є особливо актуальною. Для того, щоб отримати консультацію, необхідно: - перейти на сторінку https://maanimo.com/helpful/141877-kak-rasschitat-subsidiyu-v-ukraine-poryadok-i-osobennosti-nachisleniya-subsidiy - у кінці статті написати коментар зі своїм питанням - чекати на відповідь працівників редакції порталу Увага! Проект є соціально спрямованим та повністю безкоштовним.

15:09 31.10.2019