Проекти та аналіз регуляторного впливу

Про встановлення   місцевих  податків і зборів на території Копичинецької міської  ради на 2020 рік.

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ
проекту рішення Копичинецької міської ради  «Про встановлення місцевих  податків і зборів на території Копичинецької міської  ради  на 2020 рік»

Про затвердження «Порядку визначення та відшкодування Копичинецькій міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства»

Аналіз регуляторного впливу