МКП Господар

УВАГА! Всі домогосподарства міста Копичинці з 01.07.2022 року будуть підписантами Публічного договору на вивіз побутових відходів!

Відповідно до Рішень виконавчого комітету Копичинецької міської ради № 60 від 11.05.2022 та № 65 від 31.05.2022 року МКП «Господар», як надавач послуг з поводження з побутовими відходами на території Копичинецької громади, представляє до підписання Публічний договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами від 31.05.2022 року.     Законом України «Про житлово-комунальні послуги» передбачено, що Споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг. А також норми цього Закону засвідчують факт не можливості відмовитись від укладення договору про вивезення – поводження з ТПВ (за виключенням у випадках встановлених законом). За таких обставин прийняття умов договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами може бути у вигляді мовчання, тобто даний договір буде укладений з усіма домогосподарствами міста Копичинець.     Додатково повідомляємо, що Постановою Верховного Суду по справі №646/834/17 від 11.11.2019 року наведено юридичний аналіз норм чинного законодавства, а саме: статті 35-1 ЗУ «Про відходи», Постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 року №1070 чим визначено, що на фізичних осіб покладено обов’язок укласти договір та вносити плату за користування послугами з вивезення побутових відходів.     З повагою, Адміністрація МКП «Господар»!

12:00 31.05.2022

Увага! Затверджені нові тарифи з поводженням з ТПВ!

Шановні жителі Копичинецької громади! Повідомляємо вас, що на засіданні виконавчого комітету Копичинецької міської ради були прийняті важливі зміни щодо тарифів. Детальніше, просимо ознайомитись, прочитавши рішення №65.

11:10 31.05.2022