Секретар ради

Мацієвський Ярослав Олегович.

Народився 20 грудня 1987 року в селі Оришківці Гусятинського району Тернопільської області.

З вересня 1995 року по липень 2003 року навчався в  Оришківській загальноосвітній школі   І-ІІ ступенів.

Після закінчення школи вступив до Коломийського коледжу права і бізнесу, який закінчив у 2007 році.

З 2007 року  по 2011 рік навчався в Чернівецькому Національному Університеті ім.. Ю.Федьковича на юридичному факультеті де отримав диплом магістра права.

З 2013 року по 2014 рік  навчався в Тернопільському національному економічному університеті де отримав диплом спеціаліста за спеціальністю фінанси і кредит.

З 2014 року по 2015 рік навчався в Тернопільському національному економічному університеті де отримав диплом магістра за спеціальністю адміністративний менеджмент.

З 2018 року по даний час навчаюсь у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

З 2011 року по 2012 рік проходив строкову військову службу у військовій частині А-1769 м. Тернопіль.

З листопад 2012 року по липень 2013 року працював радником голови Гусятинської районної ради.

В липні 2013 призначений на посаду головного спеціаліста патронатної служби апарату Тернопільської обласної державної адміністрації.

В серпні 2013 року призначений на посаду завідувача сектору з упровадження економічних реформ патронатної служби апарату Тернопільської обласної державної адміністрації.

З березня 2014 року працював головним спеціалістом в управлінні з суспільно-політичних питань та інформаційної діяльності Тернопільської обласної державної адміністрації.

З лютого 2015 року по жовтень 2015 року працював юрисконсультом у фізичної особи підприємниця.

З жовтеня 2015 року по січень 2019 року працював на посаді голови Оришківської сільської ради Гусятинського району Тернопільської області.

У січні 2019 року обраний на посаду секретаря Копичинецької міської ради.