Святкування Дня Незалежності Копичинецької міської ОТГ.

Дата: 29.08.2019 16:34

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису24 серпня в місті Копичинецькій ОТГ відбулися урочисті дійства з нагоди святкування 28-ї річниці Незалежності України та Дня міста.
Розпочалися заходи з літературно-мистецької композиції ,,Україна – країна Європейська”, яку підготували діти – читачі дитячої бібліотеки під керівництвом завідуючої Турок Галини Миколаївни.
Після урочистої промови та привітання мешканців міста та гостей міським головою Павлом Степановичем Лосиком, відбулася молитва за Україну, яку здійснили священики громади, а також проводилися виставки публічної бібліотеки для дорослих ,,Історія міста – частина історії України”, виставка дитячої бібліотеки ,,ЄС на книжковій полиці”, виставка музею театрального мистецтва Тернопільщини ,,Шануймо роду обереги”, святковий флеш-моб ,,Україна моя вишивана” (керівник Дереворіз Оксана Василівна) та відкриття дитячого майданчика біля центру дитячої та юнацької творчості.
Окрасою стало Свято квітів, в якому взяли участь: магазин ,,Нівроку”, загальноосвітні школи, дитячий садок, геріатричне відділення, музична школа, центр культури та дозвілля, будинок дитячої та юнацької творчості, підприємці Белицький Тарас Олегович та Белицький Віталій Олегович.
В супроводі духового оркестру відбулася урочиста хода та вишиванковий ланцюг до парку над ставом, де відбувся святковий концерт ,,Благослови мій Боже Україну” за участі 182 учасників. (режисер Руслана Савка та директор ЦКД Галина Штокал).
Святкування супроводжувалися майстер-класами та іграми, які організували педагоги Центру дитячої та юнацької творчості, митців декоративного та прикладного мистецтва (Василь Бардачевский), спортивними змаганнями, катанням на моторному човні по ставу, різноманітними атракціонами та розваги.
Копичинецька міська рада висловлює щиру подяку за організацію та проведення святкування священикам громади, міському голові, депутатам та членам виконавчого комітету Копичинецької міської ради.
За надання спонсорської допомоги підприємцям:
- Новоставському Богдану
- Липці Василю
- Дорогому Валентину
- Вовку Михайлу
- Круць Івану
- Богоносу Івану
- Вергун Ользі (бар-ресторан ,,Імператор”)
- Мельнику Михайлу
- Пук Галині (кафе ,,Білка”)
- Чернишу Петру
- Когут Наталії
- Повражеку Володимиру
- Белилицькому Тарасу
- Белицькому Віталію
- Ширяковій Любові
- Любому Ігорю
- магазину ,,М’ясна лавка”
- Підлипському Ігорю.
За проведення спортивних змагань – Балабуху Андрію.
За нагородження учасників квіткових композицій - магазину ,,Єва”.
За катання дітей на моторному човні - Чернишу Петру, Клизубу Андрію та громадській організації ,,Рибалок Копичинець”.
Усім небайдужим мешканцям міста, хто брав участі у толоках та прикрашанню міста.
Всім дякуємо!