ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ЩОДО ЗАПЛАНОВАНИХ ПЕРЕРАХУНКІВ ПЕНСІЙ, КОМПЕНСАЦІЙ, ДОПЛАТ

Дата: 08.04.2020 16:41

Фото без опису1 квітня, під час засідання Кабінету Міністрів України ухвалено постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».
• Рішенням Уряду передбачено, що з 1 квітня 2020 року пенсіонерам, яким виповнилося 80 років та у яких розмір пенсії не перевищує 9205,19 гривень буде встановлено щомісячну компенсаційну виплату до пенсії в розмірі до 500 грн. Пенсіонерам, яким 80 років виповниться після 1 квітня 2020 року, щомісячна компенсація буде встановлюватись з дати досягнення такого віку.
• Також, для старших за 80 років жінок, із страховим стажем 20 років, а для чоловіків, із стажем 25 років, які отримують пенсію призначену відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», встановлять мінімальну пенсію 2600 гривень.
• Окрім того, у квітні 2020 року для пенсіонерів, що отримують пенсії менше 5 000 гривень передбачено виплату одноразової грошової допомоги в сумі 1000 грн.
Виплата буде розпочата невідкладно після внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рік”
• Крім того, визначено дату проведення індексації пенсій у 2020 році: це – 1 травня.
Головне управління Пенсійного фонду України у Тернопільській області повідомляє, що усі перерахунки буде здійснено автоматично, за матеріалами пенсійних справ.
Звертатись до Головного управління з заявами про проведення перерахунків не потрібно.
Виплата перерахованих пенсій, компенсацій, грошової допомоги буде проведена в установленому порядку через уповноважені банки та поштові відділення зв’язку.