ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Стратегії розвитку Копичинецької громади 2020-2027 рр.

Дата: 29.05.2020 16:06

Копичинецька міська ОТГ з лютого 2020 року розпочала роботу над розробкою Стратегії розвитку громади до 2027 р. (далі – Стратегія). Найважливіший акцент Стратегії буде зроблений на питаннях економічного розвитку громади та створення комфортних умов для мешканців громади.  Тому найважливішим етапом робіт є пропозиція з боку підприємств, установ, організацій, підприємців, жителів населених пунктів громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати Операційну частину Стратегії. Ідеї проектів буде проаналізовано та відібрано Робочою групою в червні 2020 року. За результатами цієї роботи буде сформовано перелік проектів Стратегії і визначено джерела їх фінансування.

Запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку Копичинецької громади, підприємців, підприємства, громадські організації та установи усіх форм власності запропонувати ідею(ї) проекту(ів), які дозволять більш ефективно сприяти економічному розвитку та створенню комфортних умов для мешканців громади.

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати наступним критеріям:

1. Термін реалізації проекту – не більше як 3,5 роки (з середини 2020 до кінця 2023 року);

2. Проектні ідеї повинні сприяти:

• створенню умов для розвитку малого та середнього бізнесу;
  • самозайнятості населення в громаді;
  • збереженні навколишнього природного середовища в громаді;
  • розвитку інфраструктури громади;
  • впровадженні високих стандартів надання освітніх та медичних послуг в громаді;
  • створенні можливостей для забезпечення культурних потреб та  здорового способу життя мешканців.

3. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається нижче;

4. Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 15 червня 2020 року, до 18.00 на email: kopychyntsicity@ukr.net

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь-ласка за тел. 0989724393 – Андрій Фик.

Технічне завдання на проект місцевого розвитку до Плану реалізації Стратегії

Взірець технічного завдання на проект місцевого розвитку до Плану реалізації Стратегії

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)