УВАГА! До відома всіх жителів міста Копичинець!

Дата: 05.06.2020 09:49

Копичинецька міська рада повідомляє, що згідно Закону України "Про відходи" кожен громадянин України зобов’язаний укласти договір про послугу з поводження з твердими побутовими відходами. На сьогоднішній день, збір і вивіз твердих побутових відходів здійснюється по всіх вулицях міста (53 вулиці). Тому зобов’язуємо в місячний термін укласти договір на дану послугу. Підставою для укладення договору є довідка про склад сім’ї видана Копичинецькою міською радою. Договір укладається з Копичинецьким МКП "Господар" м.Копичинці, вул.Шевченка, 15 тел. для довідки 4-17-97. Вартість послуги становить 21.15 грн. з однієї людини. При нарахуванні оплати враховуються всі пільги надані державою за наявності відповідного документа. Отже, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, відмова від сплати за дану послугу є порушенням Законів України "Про відходи", "Про житлово-комунальні послуги", "Про благоустрій населених пунктів" та Правил благоустрою території м.Копичинець і тягне за собою адміністративну відповідальність (ст.152 КУпАП) - накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 320 до 1360 грн.).

Надаємо списки громадян вулиць: Шевченка, Чортківська, Гусятинська, які станом на 01.06.2020 року не уклали згаданий договір.