Засідання спостережної комісії при Гусятинській районній державній адміністрації

Дата: 05.06.2020 11:19

04.06.2020 року начальник Гусятинського районного сектору з питань пробації Степан Якубів прийняв участь у засіданні спостережної комісії при Гусятинській районній державній адміністрації під головуванням заступника голови Гусятинської районної державної адміністрації  Степана НОВІНЧУКА.

За ініціативи начальника уповноваженого органу пробації на розгляд комісії було винесено питання реалізації заходів пенітенціарної пробації – підготовки осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі та позбавлення волі на певний строк, до звільнення з метою трудового і побутового влаштування таких осіб після звільнення за обраним місцем проживання, а також залучення громадських організацій, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування для надання допомоги у створенні належних матеріально-побутових умов даних осіб.

Начальником Гусятинського районного сектору з питань пробації було поінформовано присутніх про активне впровадження пенітенціарної пробації, порядок взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі, або позбавлення волі на певний строк відповідно до спільного наказу Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства внутрішніх справ України від 03.04.2018 № 974/5/467/609/280, та їх повноваження під час реалізації цього наказу.

В рамках укладеного меморандуму про співпрацю працівниками Гусятинського районного сектору з питань пробації було направлено 1 звернення на розгляд Гусятинської спостережної комісії щодо організації заходів соціального патронажу засуджених, які мають звільнятися з місць позбавлення волі. За результатами розгляду цих звернень комісією визначено і обговорено заходи соціального супроводу та призначено відповідальних за їх організацію працівників.

СтепанЯкубів,
начальник Гусятинського районного сектору