Цільова програма індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім"

Дата: 03.02.2021 14:18

Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації інформує, що в 2021 році в області розпочалась реалізація цільової програми індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2021-2025 роки.

Програма індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім” забезпечує доступність житла для більшості громадян, які потребують поліпшення житлових умов у сільській місцевості. Реалізується програма шляхом надання довготермінових пільгових позик сім’ям, які проживають у селі на будівництво, добудову, купівлю житла та його інженерне забезпечення. За весь час існування програми було надано кредити 788 забудовникам на 31,6 млн. грн.

З інформацією про можливості та напрямки кредитування, правилами надання кредитів, відповідною законодавчою базою можна ознайомитись за посиланням:

У разі зацікавленості щодо участі в програмі також просимо інформувати відділ харчової та переробної промисловості, розвитку сільських територій департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації на електронну адресу: uhp_te@ukr.net