Рішення першого засідання виконавчого комітету

Дата: 10.02.2021 02:15

Рішення першого засідання виконавчого комітету:

Рішення №1 "Про затвердження регламенту роботи виконавчого комітету Копичинецької міської ради"

Рішення №2 "Про план роботи виконавчого комітету Копичинецької міської ради на 2021 рік"

Рішення №3: "Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Копичинецької міської ради та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Копичинецької міської ради"

Рішення №4: "Про утворення житлової комісії та затвердженння Положення про житлову комісію при виконавчому комітеті Копичинецької міської ради"

Рішення №5: "Про призначення уповноваженої особи для прийняття документів від громадян на всі види соціальних допомог і призначення житлових субсидій і передачі їх відповідним підрозділам з питань соціального захисту населення"

Рішення №6: "Про клопотання щодо представлення до присвоєння почесного звання «Мати-героїня» Радванську О.В. жительки м. Копичинці"

Рішення №7: "Про звільнення, зменшення розміру батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Копичинецької міської територіальної громади"

Додаток №1

Рішення №8: "Про створення комісії із здійснення контролю за використанням та охороною земель комунальної власності на території Копичинецької міської територіальної громади"

Рішення №9: "Про створення комісії з визначення збитків, заподіяних Копичинецькій міській об’єднаній територіальній громаді внаслідок використання земельних ділянок з порушенням законодавства"

Рішення №10: "Про затвердження тарифу на теплову енергію"

Рішення №11: "Про відзначення Дня Героїв Небесної Сотні"

Рішення №12: "Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води при централізованому водопостачанні населення с. Котівка"

Рішення №13: "Про розгляд заяви ФОП Герасимович С.О. щодо звільнення від сплати орендної плати на період карантину"