Рішення другого засідання виконавчого комітету

Дата: 01.03.2021 11:43

Рішення другого засідання виконавчого комітету:

Рішення №14: "Про зміни в складі адміністративної комісії"

Рішення №15: "Про створення постійно діючої комісії з питань бджільництва, попередження та фіксації фактів масового отруєння бджіл на території Копичинецької міської територіальної громади"

Рішення №17: "Про надання дозволу на продовження договору оренди нежитлового приміщення по вул. Шевченка (АТ «Ощадбанк»)"

Ршення №18: "Про надання дозволу на встановлення обмежувача руху транспортних засобів по вулиці Мазепи (біля пожежної частини)"

Рішення №19: "Про затвердження переліку осіб, які проживають у стаціонарному відділенні ЦНСП Копичинецької міської ради"

Рішення №23: "Про відзначення Шевченківських днів"

Рішення №24: "Про затвердження заходів по проведенню благоустрою на території Копичинецької міської громади"

Рішення №25: "Про оголошення проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з надання послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Копичинецької міської територіальної громади"

Рішення №26: "Про затвердження акту комісії з визначення збитків, заподіяних Копичинецькій територіальній громаді внаслідок використання земельних ділянок з порушенням законодавства"

Рішення №27: "Про затвердження зразків форм документів адміністративної комісії"

Рішення №28: "Про повноваження в галузі бюджету, фінансів і цін"

Рішення №29: "Повноваження щодо вирішення питань адміністративно-територіального устрою"

Рішення №30: "Повноваження щодо вирішення питань адміністративно-територіального устрою"

Рішення №31: "Повноваження щодо вирішення питань адміністративно-територіального устрою"

Рішення №32: "Повноваження щодо вирішення питань адміністративно-територіального устрою"