Рішення п'ятого засідання виконавчого комітету

Дата: 07.04.2021 10:24

Рішення п'ятого засідання виконавчого комітету:

Рішення №56: "Про призначення директора МКП «Господар»"

Рішення №58: "Повноваження щодо вирішення питань адміністративно-територіального устрою"

Рішення №59: "Повноваження щодо вирішення питань адміністративно-територіального устрою"

Рішення №60: "Повноваження щодо вирішення питань адміністративно-територіального устрою"

Рішення №61: "Повноваження щодо вирішення питань адміністративно-територіального устрою"

Рішення №63: "Про затвердження висновку служби у справах дітей Копичинецької міської ради про підтвердження місця проживання дитини Ковальчука Давида Максимовича, 19.09.2019 року народження, для її тимчасового виїзду за межі України"

Рішення №64: "Про надання дозволу ФОП «Боднарчук Н.Я.» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по прокату катамаранів на прибережній території Копичинецького ставу"