Kopychyntsi Territorial Community
Малий Герб України
gov.ua
державні сайти України

Оголошення щодо проведення конкурсу на визначення автомобільного перевізника на регулярному автобусному маршруті загального користування № 1 в м. Копичинці

Дата: 29.07.2021 10:29

Відповідно до п. 28 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, виконавчий комітет Копичинецької міської ради оголошує про проведення конкурсу на визначення автомобільного перевізника на міському регулярному автобусному маршруті загального користування № 1 в м. Копичинці.

Організатор перевезення – виконавчий комітет Копичинецької міської ради.

Об’єкт конкурсу – автобусний регулярний маршрут загального користування № 1.

Номер маршруту

Найменування кінцевих зупинок

Центр – Лікарня - Кутець

Кількість автобусів

Режим руху

Маршрутне таксі (звичайний)

Інтервал руху (хв.)

Періодичність перевезень

Щоденно

Конкурс буде проведено згідно Порядку та умов організації і проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування на території Копичинецької міської територіальної громади, затверджених рішенням виконавчого комітету Копичинецької міської ради № 65 від 25.04.2021 р., а також у відповідності до вимог чинного законодавства.

Порядок отримання необхідної інформації про об’єкт та умови конкурсу

Інформацію про об’єкт та умови конкурсу та бланки необхідних документів можна отримати у відділі правового забезпечення Копичинецької міської ради (вул. 22 січня, 29, м. Копичинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48260). Довідки з питань проведення конкурсу можна отримати за номером телефону: (03557) 4-14-08.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі27 серпня 2021 року до 16:00.

Прийом документів здійснюється за адресою: вул. 22 січня, 29, м. Копичинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48260. Режим роботи: понеділок – четвер з 09:00 до 17:00, п’ятниця з 09:00 до 15:45. У вихідні та святкові дні прийом документів не проводиться.

Початок засідання конкурсного комітету (розкриття конвертів (пакетів) № 2 із поданими документами) – 03 вересня 2021 року о 14 год. 30 хв. в залі для засідань Копичинецької міської ради, за адресою: вул. 22 січня, 29, м. Копичинці.

Плата за участь у конкурсі на визначення автомобільного перевізника на об’єкт конкурсу – міський регулярний маршрут № 1, учасниками конкурсу не вноситься.

Додаток 1   Додаток 2   Додаток 3   Додаток 4   Додаток 5