Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 28.05.2019 15:05

28.05.2019р.

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

проекту рішення Копичинецької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Копичинецької міської ради на 2020 рік».

Проект регуляторного акта - рішення Копичинецької міської ради «Про встановлення  місцевих податків і зборів на території Копичинецької міської ради на 2020 рік».

Розробник проекту - відділу фінансів, звітності та бухгалтерського обліку Копичинецької міської ради.

Мета проекту - встановлення на території Копичинецької міської ради місцевих податків і зборів у відповідності з останньою редакцією Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11. 09. 2003 р. №1160-IV.

Термін прийняття і зауважень і пропозицій до проекту  даного рішення становить 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради https://kopychynecka-gromada.gov.ua/ в розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі за поштовою адресою: 48260, Тернопільська обл., Гусятинський р-н, м. Копичинці, вул. 22 січня, буд. 29 та на електронну адресу: kopychyntsicity@ukr.net від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб – на фірмових бланках, ( при наявності печатки) завірені печаткою.

Телефон для довідок: (03557) - 41408