Рішення шостого засідання виконавчого комітету

Дата: 29.04.2021 09:12

Рішення шостого засідання виконавчого комітету:

Рішення №65: "Про затвердження порядку та умов організації і проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування на території Копичинецької міської територіальної громади"

Рішення №66: "Про створення комісії з питань надання матеріальної допомоги при виконавчому комітеті Копичинецької міської ради та затвердження її персонального складу"

Рішення №67: "Повноваження щодо управління комунальною власністю"

Рішення №70: "Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії щодо визначення виконавця послуг з поводження з твердими побутовими відходами на території Копичинецької міської територіальної громади"

Рішення №71: " Повноваження щодо вирішення питань адміністративно - територіального устрою."

Рішення №72: "Повноваження щодо вирішення питань адміністративно - територіального устрою."

Рішення №73: "Повноваження щодо вирішення питань адміністративно - територіального устрою."

Рішення №74: " Про призначення уповноваженої особи для прийняття документів від громадян на всі види соціальних допомог і призначення житлових субсидій і передачі їх відповідним підрозділам з питань соціального захисту населення."

Рішення №75: " Про затвердження акта обстеження Зелених насаджень, що підлягають видаленню"

Рішення №76: " Про встановлення опіки та призначення опікуна над майном дитини, позбавленої батьківського піклування, Баса І.С."

Рішення №77: " Про надання дозволу неповнолітньому Маньку С.М. на укладення договору оренди земельної ділянки"

Рішення №79: "Повноваження у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту."

Рішення №80: "Повноваження у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту."

Рішення №81: "Про затвердження акту комісії з визначення збитків, заподіяних Копичинецькій територіальній громаді внаслідок використання земельних ділянок з порушенням законодавства"