Kopychyntsi Territorial Community
Малий Герб України
gov.ua
державні сайти України

Рішення восьмого засідання виконавчого комітету

Дата: 28.05.2021 10:19

Рішення восьмого засідання виконавчого комітету:

РІШЕННЯ №83: " Повноваження у сфері соціального захисту населення"

РІШЕННЯ №84: "Звіт про роботу МКП «Господар» за 2021 року

РІШЕННЯ №85: "Розгляд виконання бюджету Копичинецької міської ради за І квартал 2021 року"

РІШЕННЯ №86: " Повноваження у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорт"

РІШЕННЯ №87: "Про повідомну реєстрацію Колективного договору між фінансовим відділом Копичинецької міської ради та представником трудового колективу"

РІШЕННЯ №88: "Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом Копичинецького дошкільного навчального закладу (ясла-садка) «Барвінок»"

РІШЕННЯ №92 "Про розгляд листа КУ «Центру надання соціальних послуг» від 20.04.2021 року №46"

РІШЕННЯ №93: "Повноваження у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту"

РІШЕННЯ "94: " Про призначення уповноваженої особи для прийняття документів від громадян на всі види соціальних допомог і призначення житлових субсидій і передачі їх відповідним підрозділам з питань соціального захисту населення."

РІШЕННЯ №95: " Про надання дозволу на приєднання до газорозподільної системи"

РІШЕННЯ №96: " Повноваження щодо вирішення питань адміністративно- територіального устрою."

РІШЕННЯ №97: " Повноваження щодо вирішення питань адміністративно- територіального устрою."

РІШЕННЯ №98: " Повноваження щодо вирішення питань адміністративно- територіального устрою."

РІШЕННЯ №100: " Про розгляд заяви Гедзика Віталія Ігоровича"

РІШЕННЯ №101: "Повноваження у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту"

РІШЕННЯ №102: " Про обмеження руху автотранспорту та охорону громадського порядку під час відзначення в Копичинецькій міській територіальній громаді міжнародного дня захисту дітей"

РІШЕННЯ №103: " Про встановлення опіки та призначення опікуна дитині-сироті, Балезі М.І."

РІШЕННЯ №104: "Про надання статусу дитини-сироти Балезі М.І."

РІШЕННЯ №105: " Про надання дозволу Піхоті Н.Я. на укладення договору про поділ спадкового майна від імені малолітніх дітей"

РІШЕННЯ №106: "Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації"

РІШЕННЯ №107: "Про заборону стихійної торгівлі на вул. Ринок у місті Копичинці"