Рішення дванадцятого засідання виконавчого комітету

Дата: 27.08.2021 11:06

Рішення дванадцятого засідання виконавчого комітету:

РІШЕННЯ №136: "Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надаються Комунальною установою «Центром надання соціальних послуг» Копичинецької міської ради"

РІШЕННЯ№137: "Про призначення уповноваженої особи для прийняття документів від громадян на всі види соціальних допомог і призначення житлових субсидій і передачі їх відповідним підрозділам з питань соціального захисту населення. "

РІШЕННЯ №138: "Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Копичинецької міської ради "

РІШЕННЯ № 139: "Про надання дозволу на вчинення правочину"

РІШЕННЯ №140: "Розгляд звіту про виконання бюджету Копичинецької міської ради за І півріччя 2021 року"

РІШЕННЯ №141: "Розгляд прогнозу Копичинецького міського бюджету на 2022 - 2024 роки"

РІШЕННЯ №142: "Повноваження у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту."

РВІШЕННЯ №145: " Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Копичинецької міської ради №65 від 28.04.2021 р. «Про затвердження порядку та умов організації і проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування на території Копичинецької міської територіальної громади"

РІШЕННЯ №146: "Про затвердження Звіту про роботу адміністративної комісії виконавчого комітету Копичинецької міської ради за І півріччя 2021 року"

РІШЕННЯ №147: " Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди Василику А.Я."

РІШЕННЯ №148: " Про надання дозволу на виготовлення технічних умов"