Копичинецька міська рада
Kopychyntsi City Council

Дата: 28.09.2021 11:57
Кількість переглядів: 1022

«Виконавчий комітет Копичинецької міської ради подає для розгляду та обговорення «Проект рішення виконкому «Про погодження та затвердження тарифів на послуги з копання могил, що надаються Копичинецьким МКП «Господар». Затвердження вартості копання могил в зимовий період з 16 жовтня 2021  по 15 квітня 2022 року в сумі 848,45 грн. за 1 могилу. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  будуть прийматися за адресою: м. Копичинці, вул. Шевченка, 15 МКП «Господар» протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення проекту»