Проекти рішень п'ятнадцятої позачергової сесії Копичинецької міської ради VIII скликання

Дата: 10.12.2021 09:26

Про внесення змін у рішення від 24 вересня 2021 року №775 «Про визначення уповноваженого органу з присвоєння адреси і уповноваженої особи з внесення відомостей до Реєстру будівельної діяльності»

Про оголошення 2022 року у Копичинецькій громаді роком Аки Перейми

Про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти на 2021 рік

Про внесення змін до бюджету Копичинецької територіальної громади на 2021 рік

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проекту рішення Копичинецької міської ради „ Про внесення змін до бюджету Копичинецької територіальної громади на 2021 рік ”

Про редакційні уточнення найменування об`єктів (заходів) та їх місцезнаходження з урахуванням їх цільового призначення, передбачених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 жовтня2021року №1337-р «Деякі питання розподілу у 2021році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»