Дата: 17.03.2022 14:38

«Виконавчий комітет Копичинецької міської ради подає для розгляду та обговорення «Проект рішення виконкому «Про погодження та затвердження тарифів на послуги з копання могил, що надаються Копичинецьким МКП «Господар».

Затвердження вартості копання могил в літній період з 16 квітня 2022  по 15 жовтня 2022 року в сумі 596,66 грн. за 1 могилу. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  будуть прийматися за адресою: м. Копичинці, вул. Шевченка, 15 МКП «Господар» протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення проекту»