Дата: 26.04.2022 11:21

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Копичинецька комунальна лікарня» Копичинецької міської ради необхідно:

дев’ять кандидатур – 3 представники або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) – по одній особі від кожного громадського об’єднання та делеговані загальними зборами, 3 члени трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Копичинецька комунальна лікарня» Копичинецької міської ради та 3 представники органу управління.

Для участі у складі конкурсної комісії необхідно надати до міської ради наступні документи:

• письмову згоду щодо участі у конкурсній комісії;
  • копію паспорта громадянина України;
  • згода на обробку персональних даних (додається);
  • попередження про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції» (додається);
  • засвідчені належним чином копії затвердженого в установленому порядку статуту громадської організації та документа про державну реєстрацію;
  • довідку про відсутність судимості.
  • Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:
  • наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.

Термін подання документів для участі у конкурсній комісії з 26 квітня 2022 року по 11 травня 2022 року до 16 год. 00 хв.

Документи приймаються за адресою: Україна, Тернопільська область, Чортківський район місто Копичинці, вул. 22-го січня, 29, поштовий індекс – 48260.

За додатковою інформацією звертатися: kopychyntsi.rada@gmail.com конт. тел. 0966688064 Віталій Олегович, 0976598485 Дмитро Михайлович