Інформування споживачів про намір зміни тарифів на комунальні послуги по поводженням з побутовими відходами з обґрунтуванням такої необхідності

Дата: 19.05.2022 10:39

Відповідно до Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року №130 Копичинецька міська рада подає для розгляду та обговорення розрахунки економічно обґрунтованих витрат  на послуги по поводженню з побутовими відходами, а також калькуляцію та структуру собівартості послуг по поводженню з побутовими відходами,  що надаються Копичинецьким МКП «Господар».

Відповідно до розрахунків плановий тариф для всіх споживачів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами (вивезення та захоронення) за 1 м3 з ПДВ становить 193,18 грн. в т.ч.

Вивезення-96,29 грн.

Захоронення-96,89 грн.

Норма накопичення на 1 чоловіка в рік становить 2,2 м3

Норма накопичення на 1 чоловіка за місяць становить

2,2 м3:12 міс.=0,18 м3

Місячний тариф для населення - 193,18 х0,18=34,77 грн.

Тариф з людини в місяць становить 34,77 грн.

Перегляд тарифів пов’язано зі зміною вартості складових витрат економічно обґрунтованої вартості даних послуг, які і формують структуру тарифів, серед яких зростання ціна на паливо-мастильні матеріали, збільшення розміру заробітної плати та інші.

На даний час діють тарифи по поводженню з твердими побутовими відходами, які були встановлені рішенням виконавчого комітету Копичинецької міської ради від 05.08.2019 року №93

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі протягом 7 днів з дня публікації даного повідомлення за адресою:

Копичинецьке МКП «Господар» по вул.Шевченка,15 м.Копичинці (тел..4-17-97, 0681405445).

Копичинецька міська рада по вул. 22 Січня, 29 м.Копичинці (тел. 0989724393)