Оголошення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки, що розташована по вул. Чортківська в м. Копичинці

Дата: 25.10.2023 16:43

Шановні жителі Копичинецької громади! Копичинецька міська рада інформує, що до 25 листопада 2023 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки, що розташована по вул. Чортківська в м. Копичинці Чортківського району Тернопільської області, для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу з метою зміни цільового призначення вказаної земельної ділянки площею 0,1019 га,  кадастровий номер 6121682700:02:002:0109, та перебуває у приватній власності.
Замовник містобудівної документації є Копичинецька міська рада.
Розробник – Тернопільське обласне комунальне підприємство « Містобудівельник».
З відповідною проектною документацією можна ознайомитись у Копичинецькій міській раді.
Пропозиції (зауваження) просимо подавати письмово до  25 листопада 2023 року за адресою: 48260, м. Копичинці, вул.22 Січня, 29, каб. № 5 (2-ий поверх)