Малий Герб України
gov.ua
державні сайти України

Контактна інформація для звернень громадян, скарг та заяв щодо протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству

Дата: 21.12.2023 14:02

Контактна інформація для звернень громадян, скарг та заяв

Толерувати і замовчувати домашнє насильство –  неприйнятно. Якщо особа зазнала насильства або насильство відбувається «тут і зараз» – необхідно звернутися до поліції. Також є служби підтримки постраждалих осіб, де їм нададуть всю необхідну допомогу та підтримку.  Важливо, що повідомити про випадки домашнього насильства можуть і свідки – наприклад, знайомі або сусіди. НЕ МОВЧИ!

Телефон довіри Національної гвардії України(044) 226-22-52

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації Громадська організація «Ла Страда» 0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного) або 116 123 (з мобільного)  Національна дитяча «гаряча» лінія.

Наразі лінія працює у будні з 12:00 до 16:00

0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного) або 116 111 (з мобільного).

Національна безкоштовна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

Номери телефону – 527 (з мобільного) та 0 800 505 501 (з мобільного або стаціонарного).

Урядова «гаряча лінія»1545, Для громадян України, які перебувають за кордоном: +38 (044) 284-19-15

Загальнонаціональна «гаряча лінія» з питань ВІЛ/СНІД номер телефону 0-800-500-451 (працює цілодобово.