Проекти рішень тридцять четвертої сесії Копичинецької міської ради VIII скликання

Дата: 27.02.2024 16:52

1. Про визнання повноважень депутата Копичинецької міської ради восьмого скликання Сагайдака Ярослава Федоровича

2. Про розгляд депутатського запиту щодо встановлення пішохідного переходу.

2. Додаток Депутатський запит

4. Про надання дозволу на створення ОСН в с. Оришківці

5. Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в Копичинецькій міській територіальній громаді.

5. Додаток Порядок_проведення_громадського_обговорення_кандид_

6. Про затвердження старости Оришківського старостинського округу.

7. Про призначення уповноваженої особи з питань організації та проведення закупівель Копичинецької міської ради та затвердження Положення про уповноважену особу.

8. Про внесення змін до рішення від 14 грудня 2023 року № 2511 «Про затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту Копичинецької міської ради на 2024-2026 роки».

9. Про передачу в оренду харчоблоків закладів загальної середньої освіти Копичинецької міської ради.

10. Про взяття на баланс об’єктів комунальної власності.

11. Про передачу комунального майна з балансу Комунального підприємства

12. Про визнання нерухомого майна непридатним для проживання.

13. Про затвердження Порядку використання службового автотранспорту.

14. Про затвердження змін до Програми благоустрою та належного санітарного стану території Копичинецької міської територіальної громади на 2024-2025 роки.

15. Про затвердження змін до Програми утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури Копичинецької міської територіальної громади на 2024-2025 роки.

16. Про затвердження змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами у Копичинецькій міській територіальній громаді на 2023-2025 роки.

17. Про внесення змін до Положення про преміювання, надання матеріальної допомоги та встановлення надбавки до посадового окладу працівникам Комунального підприємства «Благоустрій» Копичинецької міської ради.

18. Про внесення змін до Положення про преміювання, надання матеріальної допомоги та встановлення надбавки до посадового окладу працівникам Комунального підприємства «Екосервіс» Копичинецької міської ради.

20. Про встановлення партнерських відносин між Копичинецькою міською територіальною громадою та громадою Гездал, Норвегія.

22. Про внесення змін до структури і штатної чисельності апарату Копичинецької міської ради та її виконавчих органів.

23. Про затвердження Програми надання фінансової підтримки військовій частині А7147 Командування Сил підтримки Збройних Сил України на 2024 рік.

24. Про внесення змін до Програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Копичинецької громади на 2021-2025 роки затвердженої рішенням сесії від 23 березня 2021 року № 246.

24. Додаток_I

25. Про затвердження із змінами фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Копичинецька комунальна лікарня Копичинецької міської ради на 2023 рік.

26. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Копичинецька комунальна лікарня Копичинецької міської ради на 2024 рік.

26. Додаток

27. Звіт_про_виконання_доходної_частини_бюджету_Копичинецької_міської

27. Додаток 1

27. Додаток 2

28. Про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти на 2024 рік.

29. Про_внесення_змін_до_бюджету_Копичинецької_ТГ_на_2024_рік_28_02

29. Додаток Пояснювальна_записка_28_02_2024

30. Про_внесення_змін_у_склад_виконавчого_комітету_Копичинецької

31. Про дострокове припинення повноважень депутата Копичинецької міської ради VIII cкликання