Копичинецька громада
Kopychyntsi Territorial Community
Малий Герб України
gov.ua
державні сайти України
 

Алгоритм продовження виплат на проживання для ВПО з 1 березня 2024 р

Дата: 01.03.2024 09:30
Кількість переглядів: 58

Фото без опису

Алгоритм продовження виплат на проживання для ВПО з 1 березня 2024 р. за

Заявою

Якщо ви належите до однієї з зазначених категорій, – виплати будуть призначені АВТОМАТИЧНО на 6 місяців, заяву подавати НЕ потрібно

 

  • пенсіонери, у яких станом на 1 січня 2024 року розмір пенсії не перевищує  9 444 грн (чотири прожиткових мінімуми для осіб, що втратили працездатність);

  • особи з інвалідністю I чи II групи, діти з інвалідністю до 18 років, тяжкохворі діти (детальний перелік – у постанові КМУ №94);

  • діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, особи з  їх числа віком до 23 років, батьки-вихователі і прийомні батьки.

Якщо ви не належите до вищезазначених категорій, можна скористатися алгоритмом і перевірити, чи маєте ви право для призначення виплат за заявою ще на 6 місяців:

 

  1. Ви проживаєте на тимчасово окупованій території?

якщо так - виплати не призначаються

якщо ні - див. питання 2

  1. Чи належите ви до осіб, що здійснювали суттєві витрати або мають у власності  житлове приміщення, більше ніж 13,65 м2 на одного члена сім’ї, розташоване в інших регіонах, ніж ті, з яких виїхали (які не є окупованими і не ведуться бойові дії)? (перелік витрат визначений Постановою КМУ № 332, додається)

якщо так– виплати не призначаються

якщо ні - див. питання 3

  1. Чи належите ви до наступних вразливих груп? (категорії зазначені у п.134

постанови КМУ № 94 від 26.01.2024)

  • вагітна жінка після 30-го тижня вагітності (27-го тижня вагітності — для жінок, яких віднесено до I—IV категорій осіб, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС); 

  • звертаєтесь в інтересах  малолітньої дитини, яка прибула без супроводу законного представника 

якщо так – виплата продовжується на 6 місяців

якщо ні – див. питання 4

  1. Дохід* на одну особу у вашій сім'ї перевищує 9 444 грн?

якщо так – виплата не призначається 

якщо ні– див. питання 5

*доходом може вважатися, наприклад, заробітна плата, прибуток, для пенсіонерів – пенсія 
 

  1. Чи є ви працездатною особою?

якщо ні і ви є особою, яка втратила працездатність, але не має права на пенсійну виплату та/або отримує державну соціальну допомогу –  виплата продовжується на 6 місяців

якщо так – див. питання 6

  1. Ви перемістились (повторно перемістились) з тимчасово окупованих територій або зони можливих бойових дій після 01.01.2022 р.? (перелік територій визначений Наказом Мінреінтеграції № 309 від 22.12.2022 р.)

якщо ні – виплата не призначається 

якщо так – див. питання 7

 

  1. Чи ви здійснюєте догляд за кимось з вразливих груп населення?

  • особа з інвалідністю I групи;

  • дитина з інвалідністю до 18 років;

  • особа з інвалідністю I чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;

  • за особою, яка досягла 80-річного віку;

  • за дитиною, хворою на тяжкі захворювання (детальний перелік – у постанові КМУ №94)

якщо ні – перейдіть до пит. 8.

якщо так –  виплата продовжується на 6 місяців

  1. Чи є  у вашій сім'ї діти?

якщо ні – виплата не призначається

*якщо вашій дитині більше 14 років і ви працюєте - допомога не призначається

якщо так:

  • і ваші діти навчаються в закладах освіти, у т. ч. вищих навчальних закладах  –  див. питання 9

  • і вашим дітям до 14 років – див. питання 10

  • і вашим дітям до 14 років або в сім'ї виховується троє чи більше дітей до 18-ти років та вони не можуть відвідувати навчальні заклади офлайн –  див. питання 11

  1. Чи знаходитесь ви на обліку в центрі зайнятості?

якщо так – виплата продовжується на 6 місяців

якщо ні – виплата не призначається 

  1. Ви працевлаштовані?

якщо так – виплата продовжується на 6 місяців

якщо ні – виплата не призначається 
 

  1. Ваша сім'я проживає на території (можливих) бойових дій? (перелік територій визначений Наказом Мінреінтеграції № 309 від 22.12.2022 р.)

якщо так – виплата продовжується на 6 місяців

якщо ні – див. питання 12

  1.  Ваша дитина/діти відвідує/ють садочок або школу офлайн?

якщо так, відвідує/ють школу або садочок офлайн – виплата не призначається

якщо ні, вчиться онлайн/у змішаному форматі або не відвідує,ють садочок через відсутність місць – виплата продовжується на 6 місяців.





 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь