Портал електронних послуг ДСНС

Дата: 29.03.2024 10:16

Чортківське районне управління додатково інформує про роботу "Порталу електронних послуг ДСНС" за
посиланням: https://e-services.dsns.gov.ua/

Це онлайн-ресурс, який надає можливість суб’єктам господарювання подавати декларації у будь-який зручний час через мережу Інтернет, для подання декларації необхідно мати електронний цифровий підпис. Електронні форми документів з автоматичною перевіркою та підказками максимально мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні.
Також відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023р.

No 690 «Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки» визначено функціонування Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки.

Відповідно до пункту 21 “Порядку функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки” (далі Порядку) затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року No 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки» (зі змінами), оператор протягом 60 календарних днів повторно проводить ідентифікацію відповідно до вимог цього Порядку у разі внесення змін до чинних або прийняття нових нормативно-правових актів у сфері діяльності, пов’язаної з об’єктами підвищеної небезпеки, у разі, коли це стосується порядку проведення ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки або впливає на її результати.

Враховуючи вищевикладене додатково повідомляємо, що ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки проводиться виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки за посиланням: https://e.dsns.gov.ua/.