Адаптації з працевлаштування наших Героїв, які втратили своє здоров’я на війні.

Дата: 19.04.2024 10:34

Адаптації з працевлаштування наших Героїв, які втратили своє здоров’я на війні.

В поліції області серед цивільного персоналу працює 12 людей з інвалідністю. Серед них троє – учасники війни. В Головному управлінні Національної поліції області та територіальних підрозділах для них створені безбар’єрні умови для роботи. Про двох Героїв, які працюють на лінії «102», йдеться у нашому відеосюжеті.

Посилання на відеосюжет: Facebook

Звертаюся до краян: якщо у вас є друзі, знайомі чи родичі, що втратили на війні здоров’я - отримали інвалідність, прошу звертатися до нас в Головне управління Нацполіцїі в Тернопільській області, за адресою: м.Тернопіль, вулиця Валова, 11 (управління кадрового забезпечення).

Закликаєвмо також колег з державних установ та приватних структур створювати адаптаційне середовище та робочі місця для таких людей. Повірте, що їх досвід, самовідданість зараз набагато сильніші, ніж у нас з вами, тому і результати їхньої роботи будуть подвійними.