Kopychyntsi Territorial Community
Малий Герб України
gov.ua
державні сайти України

Платники податків Тернопільщини з початку року отримали понад 48 тисяч адмінпослуг

Дата: 01.07.2024 13:39

У січні-травні 2024 року фахівці структурних підрозділів ГУ ДПС у Тернопільській області надали 48136 адміністративних послуг, що на 9670 послуг більше, ніж за аналогічний період 2023 року. У тому числі ДПІ та управлінням податкових сервісів за п’ять місяців надано 33601 адмінпослугу. Порівняно з аналогічним періодом 2023 року на 4771 збільшилася кількість наданих послуг.

У структурі наданих адміністративних послуг найбільшу питому вагу займають послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, які були надані 18109 фізичним особам (37,6%), надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, яка була надана 11406 фізичним особам (23,7%), витягів з реєстру платників єдиного податку – 3684 (7,7%), реєстрації платників єдиного податку – 2602 (5,4%).