Kopychyntsi Territorial Community

Актуалізація даних військовозобов'язаного

Дата: 03.07.2024 13:00

Фото без опису

Відтепер у відділ “Центр надання адміністративних послуг”, після уточнення облікових даних, можна отримати електронний військово-обліковий документ із QR-кодом. Якщо інформація в реєстрі відсутня, вам нададуть лише витяг, що підтверджує уточнення даних і не являється військово-обліковим документом. Після отримання результату надання послуги, вам необхідно звернутися до ТЦК та СП для внесення даних у реєстр.

Для здійснення актуалізації даних військовозобов'язаного потрібно особисто звернутись до відділу ЦНАП. Для цього необхідно мати з собою оригінал паспорта громадянина України, РНОКПП (ідентифікаційний код), мобільний телефон для підтвердження особи та електронну пошту при наявності. Документ дійсний протягом одного року з моменту його формування.

Якщо раніше ви вже отримували витяг із печаткою та підписом про актуалізацію даних, але бажаєте отримати військово-обліковий документ з QR-кодом, потрібно повторно звернутися до відділу ЦНАП.