Дата: від до Скинути

Копичинецька міська рада оголошує аукціон, щодо продажу права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 17.6309 гектарів,  в селі Сухостав, Чортківського району, Тернопільської області. Період подання пропозицій 19.04.2024 18:00 - 05.05.2024 20:00 Період аукціону 06.05.2024 12:15 Строк оренди 7 років Посилання на аукціон: ᐉ Оренда земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 17.6309 гектарів в селі Сухостав Чортківського району Тернопільської області - аукціон Прозоро, вигідні пропозиції на лоти Земельні торги - оренда | Прозоро продажі на UBIZ.UA

09:58 18.04.2024

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА ФЕРМЕРІВ

Копичинецька міська рада доводить до відома фермерських господарств та жителів громади, що  Постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 р. № 300 затверджено зміни, що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції. Вказаною постановою передбачено, що бюджетні кошти спрямовуються для надання підтримки за такими напрямами: бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності; спеціальна бюджетна дотація для утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності; спеціальна бюджетна дотація для утримання маточного поголів’я кіз та/або овець; окрема бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності на територіях, на яких завершено ведення бойових дій, та на територіях, тимчасову окупацію яких завершено. Бюджетні кошти надаються отримувачам у вигляді: бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності — у розмірі 4000 гривень на 1 гектар; спеціальної бюджетної дотації для утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки, — у розмірі 7000 гривень на одну корову спеціальної бюджетної дотації для утримання маточного поголів’я кіз та/або овець на кожну голову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки, — у розмірі 2000 гривень на одну голову кіз та/або овець; окремої бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності на територіях, визначених абзацом п’ятим пункту 5 цього Порядку, — у розмірі 8000 гривень на 1 гектар. Заявка на отримання бюджетних коштів подається програмними засобами ведення Державного аграрного реєстру після оприлюднення у Державному аграрному реєстрі оголошення про початок прийому заявок з 1 травня по 30 червня поточного бюджетного періоду.

10:55 11.04.2024