Kopychyntsi Territorial Community
gov.ua
державні сайти України

20 Березня, 2024 р., 08:38
Запрошуємо в команду міської ради активну, самодисципліновану та мотивовану людину, котра здатна діяти самостійно та бути командним гравцем на вакантну посаду - начальника Гуманітарного відділу Копичинецької міської ради.   Вимоги: • вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста; • вільне володіння державною мовою; • стаж роботи на службі в ОМС, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності буде перевагою. Особисті якості: • відповідальність; • уважність; • комунікабельність; • самоорганізація; • стресостійкість; • самонавчання.