Важлива інформація для голів фермерських господарств!

Відділ Агропромислового розвитку Гусятинського РДА в особі начальника Михайла Новінчука  інформує Вас, що від 18 грудня 2019 року набув чинності Закон України №391-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування акцизного податку».

12:05 29.01.2020

З 1 лютого штрафуватимуть неоформлених працівників у сфері торгівлі товарами та послугами

Представники Держпраці спільно з податківцями відповідно до доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 проводитимуть посилену роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування.

11:15 29.01.2020

Надання в оренду земельного паю: як оподатковується отриманий дохід?

Доходи, отримані від надання в оренду (суборенду) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю оподатковуються податковим агентом під час їх нарахування (виплати) за ставкою 18 %.

11:14 29.01.2020

Особливості звітування та сплати для «єдинників» 4 групи: роз'яснення від ДПС

Платники єдиного податку четвертої групи (далі – ЄП ІV) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1?? січня і не пізніше 2??0?? лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням платника та місцем розташування земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік.

09:52 24.01.2020

Громаду консультує представник з Пенсійного фонду України

23.01.2020 року з 10 00 по 13 00  год.  в Копичинецькій міській об’єднаній територіальній громадій перебував представник Пенсійного фонду України -  Ропій Наталія Володимирівна, яка  надавала консультації з питань оформлення пенсії та обчислення страхового стажу  жителям громади. Консультація з представником проводилась в приміщені Копичинецької міської ради.

16:07 23.01.2020