Дата: від до Скинути

Виконавчий комітет Копичинецької міської ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС щодо визначення виконавця з надання послуги з поводження з твердими побутовими відходами на території Копичинецької міської територіальної громади (м. Копичинці, с. Яблунів, с. Рудки, с. Сухостав, с. Тудорів, с. Майдан, с. Оришківці, с. Гадинківці, с. Вигода, с. Котівка, с. Теклівка, с. Ємелівка)

14:59 21.12.2023

Аукціон щодо продажу права оренди нежитлового приміщення в м. Копичинці.

Шановні жителі Копичинецької  громади!  У четвер, 7 грудня, о 12:20 відбудеться аукціон щодо продажу права оренди нежитлового приміщення загальною площею 43,2 кв. м. розміщеного на першому поверсі двоповерхової будівлі, за адресою: 48260, Тернопільська область, Чортківський район, м. Копичинці, вул. Ринок, 15 (вихід на вулицю Ринок). Приміщення знаходиться в центрі міста.

16:31 22.11.2023

Оголошення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі по вул. Шевченка в м. Копичинці

Копичинецька міська рада інформує, що до 26 листопада 2023 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі  по  вул. Шевченка в м. Копичинці Чортківського району Тернопільської області на земельних ділянках загальною  площею 1,3000 га, що перебувають у комунальній  власності Копичинецької міської ради. Замовник містобудівної документації - Копичинецька міська рада. Розробник – ТОВ « ГЕОМЗЕМСЕРВІС». З відповідною проектною документацією можна ознайомитись у Копичинецькій міській раді. Пропозиції (зауваження) просимо подавати письмово до 26 листопада 2023 року за адресою: 48260, м. Копичинці, вул.22 Січня, 29, каб. № 5 (2-ий поверх).

11:06 26.10.2023

Оголошення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки, що розташована по вул. Чортківська в м. Копичинці

Шановні жителі Копичинецької громади! Копичинецька міська рада інформує, що до 25 листопада 2023 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки, що розташована по вул. Чортківська в м. Копичинці Чортківського району Тернопільської області, для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу з метою зміни цільового призначення вказаної земельної ділянки площею 0,1019 га,  кадастровий номер 6121682700:02:002:0109, та перебуває у приватній власності. Замовник містобудівної документації є Копичинецька міська рада. Розробник – Тернопільське обласне комунальне підприємство « Містобудівельник». З відповідною проектною документацією можна ознайомитись у Копичинецькій міській раді. Пропозиції (зауваження) просимо подавати письмово до  25 листопада 2023 року за адресою: 48260, м. Копичинці, вул.22 Січня, 29, каб. № 5 (2-ий поверх)

16:43 25.10.2023

Чортківський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки - проводить відбір громадян України (випускників загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст.) чоловічої та жіночої статі для вступу у вищі військові навчальні заклади.

11:23 27.06.2023