Kopychyntsi Territorial Community

19 Січня, 2021 р., 15:50
Перелік реквізитів для сплати податків у 2021 році
18 Січня, 2021 р., 11:30
Зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України (1) Зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України (2)
16 Січня, 2021 р., 15:15
Христос Рождається!
30 Грудня, 2020 р., 16:35
«Краще поганий мир, ніж добра війна» – все частіше юристи вдаються до альтернативних способів вирішення спору без звернення до суду. Завдяки переговорам, наприклад, вдається знайти спільне рішення, що значно економить час, допомагає уникнути емоційних стресів та судових витрат. Таким способом вирішення спору скористався клієнт Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який став потерпілим в ДТП.
30 Грудня, 2020 р., 16:34
Родинні відносини - кровний зв'язок між людьми за певним ступенем споріднення (такими особами є  батьки, діти, баба, дід, прабаба, прадід, внуки, правнуки, брат та сестра, двоюрідні брати та сестри, тітка, дядько, племінниця, племінник. Відносини чоловіка та дружини не вважаються родинними.
30 Грудня, 2020 р., 16:32
Конституція України (ст.43) визначає, що кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом.