Адвокат допоміг учаснику ДТП вирішити спір без звернення до суду

«Краще поганий мир, ніж добра війна» – все частіше юристи вдаються до альтернативних способів вирішення спору без звернення до суду. Завдяки переговорам, наприклад, вдається знайти спільне рішення, що значно економить час, допомагає уникнути емоційних стресів та судових витрат. Таким способом вирішення спору скористався клієнт Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який став потерпілим в ДТП.

16:35 30.12.2020

Встановлення факту родинних відносин

Родинні відносини - кровний зв'язок між людьми за певним ступенем споріднення (такими особами є  батьки, діти, баба, дід, прабаба, прадід, внуки, правнуки, брат та сестра, двоюрідні брати та сестри, тітка, дядько, племінниця, племінник. Відносини чоловіка та дружини не вважаються родинними.

16:34 30.12.2020

Як особі з інвалідністю реалізувати своє право на працю

Конституція України (ст.43) визначає, що кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом.

16:32 30.12.2020

До уваги платників податків, зборів, платежів до бюджету!

Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області звертає увагу, що у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України в Казначействі України (ЕАП) МФО 899998 відкрито нові бюджетні рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів.

17:25 23.12.2020

Як отримати допомогу працівникам та фізичним особам-підприємцям у розмірі 8000 грн?

У представників мікро та малого бізнесу є можливість отримання державної одноразової матеріальної допомоги у розмірі 8000 грн на період здійснення обмежувальних протиепідеміологічних заходів шляхом подачі до 31 грудня 2020 року заяви в електронній формі з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (критерії та детальна інструкція додаються).

16:10 23.12.2020

Формування безпечної поведінки у громаді сприятиме збільшенню кількості людей, які отримають допомогу

Сьогодні перед органами місцевого самоврядування стоять нові завдання пов’язані з викликами сьогодення. Завдяки налагодженій взаємодії з представницями громадської організації «ТМЖК «Відродження нації»  сьогодні у громаді змінюється відношення до проблеми торгівлі людьми. Соціальна робота, яка проводиться, сприяє зміні стереотипів і формуванню безпечної поведінки в суспільстві.

16:30 22.12.2020