Kopychyntsi Territorial Community
gov.ua
державні сайти України

10 Лютого, 2020 р., 15:16
Відділ Агропромислового розвитку Гусятинського РДА в особі начальника Михайла Новінчука інформує Вас , що від 18 грудня 2019 року набув чинності Закон України №391-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування акцизного податку».
09 Лютого, 2020 р., 10:31
Копичинецька міська рада інформує , що до 9 березня 2020 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки, що розташована по вул. Лесі Українки, 28 в с.Оришківці Гусятинського району Тернопільської області, для будівництва амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги.
03 Лютого, 2020 р., 11:52
До 1 січня 2025 року всі власники незатребуваного земельної ділянки (паю) або їхні прямі спадкоємці повинні оформити право власності на земельну ділянку. Якщо вимогу не буде виконано, вважатиметься, що власники ділянок автоматично відмовилися від землі. Про це повідомляє АgroРolit.com.
03 Лютого, 2020 р., 11:33
Верховна Рада України 06 грудня 2019 року прийняла Закон України № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (далі-Закон), який зобов'язує всіх юридичних осіб подати державному реєстратору оновлену інформацію про кінцевих бенефіціарних власників та структуру власності компанії. Закон набере чинності 28 квітня 2020 року.
29 Січня, 2020 р., 15:05
Просту й прозору процедуру передачі в оренду державного та комунального майна уводить Закон України від 03.10.2019 р. №157-IX.
29 Січня, 2020 р., 12:05
 Відділ Агропромислового розвитку Гусятинського РДА в особі начальника Михайла Новінчука  інформує Вас, що від 18 грудня 2019 року набув чинності Закон України №391-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування акцизного податку».
29 Січня, 2020 р., 11:15
Представники Держпраці спільно з податківцями відповідно до доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 проводитимуть посилену роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування.