Kopychyntsi Territorial Community
gov.ua
державні сайти України

29 Січня, 2020 р., 11:14
Доходи, отримані від надання в оренду (суборенду) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю оподатковуються податковим агентом під час їх нарахування (виплати) за ставкою 18 %.
27 Січня, 2020 р., 10:46
Держстат наказом від 14.01.2020 р. №46  затвердив нову форму державного статистичного спостереження № 37-сг (місячна) "Звіт про збирання врожаю сільськогосподарських культур".
27 Січня, 2020 р., 10:39
ФОПом може стате будь-який українець, що досяг 18-тиліття. Шістнадцятирічні українці теж можуть стати фізичними підприємцями, але лише за письмової згоди батьків чи опікуна.
24 Січня, 2020 р., 09:52
Платники єдиного податку четвертої групи (далі – ЄП ІV) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1?? січня і не пізніше 2??0?? лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням платника та місцем розташування земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік.
23 Січня, 2020 р., 16:07
23.01.2020 року з 10 00 по 13 00  год.  в Копичинецькій міській об’єднаній територіальній громадій перебував представник Пенсійного фонду України -  Ропій Наталія Володимирівна, яка  надавала консультації з питань оформлення пенсії та обчислення страхового стажу  жителям громади. Консультація з представником проводилась в приміщені Копичинецької міської ради.
09 Січня, 2020 р., 14:28
Відповідно до статті 131 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України», КМУ затверджено Постанову від 22.05.2019 №565 ПОРЯДОК надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб - членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.